Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

SportLook.sk

Zoznam produktov podľa výrobcu: Hedgren

Výpredaj!
Dámska taška Hedgren Charlie s nastaviteľným ramenným popruhom, veľkou zipsovou priehradkou a zadným bočným vreckom na zips. Vo vnútri je  zipsová priehradka a dve otvorené vrecká. Vaše osobné dáta chráni technológia RFID, ktorá zabraňuje prechodu rádiových frekvencií z platobných kariet a iných citlivých zariadení. Vodoodpudivý materiál neprepustí vodu.
52,40 € 65,50 € -20%
Šikovná menšia kabelka sivej farby s hlavnou komorou a vnútornými vreckami, jedným vonkajším vreckom na zips. Vaše osobné dáta chráni technológia RFID, ktorá zabraňuje prechodu rádiových frekvencií z platobných kariet a iných citlivých zariadení. Vodoodpudivý materiál neprepustí vodu. Uložíte do nej svoje najnutnejšie potreby, fľašku na vodu a iné. 
60,00 € 75,00 € -20%
Výpredaj!
Dámska taška Hedgren Sputnik s nastaviteľným ramenným popruhom, predným a zadným vreckom a hlavnou zipsovou priehradkou. Vo vnútri je  zipsová priehradka a dve otvorené vrecká. Vaše osobné dáta chráni technológia RFID, ktorá zabraňuje prechodu rádiových frekvencií z platobných kariet a iných citlivých zariadení. Vodoodpudivý materiál neprepustí vodu.
60,48 € 75,60 € -20%
Elegantný batoh menšieho rozmeru s nepremokavým povrchom s množstvom datailov , RFID ochranou pred zneužitím dát, plus bezpečnostným zapínaním proti zlodejom. Obsahuje polstrovanú priehradku na tablet. 
62,80 € 78,50 € -20%
Výpredaj!
Elegantno športová dámska kabelka čiernej farby. Vaše osobné dáta chráni technológia RFID, ktorá zabraňuje prechodu rádiových frekvencií z platobných kariet a iných citlivých zariadení. Vodoodpudivý materiál neprepustí vodu. Obsahuje detaily z pravej kože. 
63,68 € 79,60 € -20%
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek

Skrolovať na hor