Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

SportLook.sk

Nové produkty

Samsonite S`Cure popri inovatívnom dizajne patrí do úplne najľahšej polypropylénovej kolekcie Samsonites vynikajúcou pevnosťou a so zníženou hmotnosťou vďaka revolučnej technológii FlowliteTM.  - organizovaný interiér nastaviteľné popruhy s extra vreckom na zips a nepremokavým vreckom  - vodotesné uzatváranie - zdvojené kolieska - maximálna odolnosť voči nárazom
164,25 € 219,00 € -25%
Samsonite Spinner 55 Exp. z kolekcie Prodigy je kufor so 4 rotačnými kolieskami čo Vám umožní ľahšiu ovládateľnosť. Je jeden z mála plastových kufrov, ktoré majú samostatnú prednú priehradku pre notebook a príslušenstvo ale aj vrecko na mobil a tablet. Vo vnútri kufra sa nachádza nepremokavé vrecko, vrecko na káble a taktiež aj ochranné popruhy.
259,00 €
Samsonite Spinner 55 z kolekcie Prodigy je kufor so 4 rotačnými kolieskami čo Vám umožní ľahšiu ovládateľnosť. Je jeden z mála plastových kufrov, ktoré majú samostatnú prednú priehradku pre notebook a príslušenstvo ale aj vrecko na mobil a tablet. Vo vnútri kufra sa nachádza nepremokavé vrecko, vrecko na káble a taktiež aj ochranné popruhy.
249,00 €
Samsonite Spinner 75 exp. je moderný a elegantný kufor z kolekcie Hi-fi, ktorá sa zaraďuje do ultra ľahkej polypropylénovej kolekcie Samsonite so zipsom. Kolekcia Hi-fi vyniká svojou pevnosťou a ľahkosťou. Jednou z výhod kufra je vodeodolný zips a možnosť vyprania vyberateľnej vnútornej podšívky. Vnútro kufra zahŕňa deliaci plát so zipsom a ochranné popruhy.
209,00 €
Samsonite Spinner 81 exp. je moderný a elegantný kufor z kolekcie Hi-fi, ktorá sa zaraďuje do ultra ľahkej polypropylénovej kolekcie Samsonite so zipsom. Kolekcia Hi-fi vyniká svojou pevnosťou a ľahkosťou. Jednou z výhod kufra je vodeodolný zips a možnosť vyprania vyberateľnej vnútornej podšívky. Vnútro kufra zahŕňa deliaci plát so zipsom a ochranné popruhy.
219,00 €
Samsonite Spinner 68 exp. je moderný a elegantný kufor z kolekcie Hi-fi, ktorá sa zaraďuje do ultra ľahkej polypropylénovej kolekcie Samsonite so zipsom. Kolekcia Hi-fi vyniká svojou pevnosťou a ľahkosťou. Jednou z výhod kufra je vodeodolný zips a možnosť vyprania vyberateľnej vnútornej podšívky. Vnútro kufra zahŕňa deliaci plát so zipsom a ochranné popruhy.
199,00 €
Samsonite Spinner 55 exp. je moderný a elegantný kufor z kolekcie Hi-fi, ktorá sa zaraďuje do ultra ľahkej polypropylénovej kolekcie Samsonite so zipsom. Kolekcia Hi-fi vyniká svojou pevnosťou a ľahkosťou. Jednou z výhod kufra je vodeodolný zips a možnosť vyprania vyberateľnej vnútornej podšívky. Vnútro kufra zahŕňa deliaci plát so zipsom a ochranné popruhy.
179,00 €
Samsonite Magnum Spinner 55 je moderný kufor so štyrmi kolieskami, ktorý popri modernom a inovatívnom dizajne vďaka pokročilej technológii dokonale kombinuje ľahkosť a maximálnu pevnosť. Ďalšou jeho výhodou je maximálne efektívne využitie úložného priestoru. - 3-bodový zamykací systém zaručuje maximálnu bezpečnosť - zdvojené kolieska pre zvýšenú stabilitu - vyrobené v Európe
195,00 €
Samsonite Magnum Spinner 75 je moderný kufor so štyrmi kolieskami, ktorý popri modernom a inovatívnom dizajne vďaka pokročilej technológii dokonale kombinuje ľahkosť a maximálnu pevnosť. Ďalšou jeho výhodou je maximálne efektívne využitie úložného priestoru. - 3-bodový zamykací systém zaručuje maximálnu bezpečnosť - zdvojené kolieska pre zvýšenú stabilitu - vyrobené v Európe
225,00 €
Samsonite Magnum Spinner 69 je moderný kufor so štyrmi kolieskami, ktorý popri modernom a inovatívnom dizajne vďaka pokročilej technológii dokonale kombinuje ľahkosť a maximálnu pevnosť. Ďalšou jeho výhodou je maximálne efektívne využitie úložného priestoru. - 3-bodový zamykací systém zaručuje maximálnu bezpečnosť - zdvojené kolieska pre zvýšenú stabilitu - vyrobené v Európe
215,00 €
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek

Skrolovať na hor