Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

SportLook.sk

Nové produkty

na stranu
Notebookový batoh vhodný do školy, práce aj na športové aktivity
35,00 €
Batoh vhodný do školy a na športové využitie. Obsahuje hlavnú komoru s vnútornou priehradkou na zošity, vrecko na zips a 2 hlboké otvorené vrecká, predné vrecko na zips, 2 postranné vrecká na fľašu, z toho 1 vrecko je rozdelené na 2. Materiál je nepremokavý. 
35,00 €
Priestranný batoh, do ktorého sa zmestí 15,6" notebook. Využijete ho do školy, práce, na športové aktivity. 
59,00 €
Notebookový batoh vhodný do školy, či práce. Obsahuje 3 komory na zips. Vmestí sa do neho 15,6" tablet 
40,00 €
Športovo elegantný, rýchlo a ľahko umývateľný, nepremokavý batoh s polstrovanými priehradkami na 15,6" notebook a 10,5" tablet .
109,00 €
Nádherný detský kufor na palubu s motívom Minnie vysokej kvality, s výbornými funkciami, rotačnými kolieskami, fixným zámkom, pohodlným madlom a skvelým využitím vnútorného priestoru a rozmerov stanovených leteckými spoločnosťami. Spája sa v ňom kvalita kufrov pre dospelých s nádherný detským motívom.
109,00 €
Detský batoh s motívom Disney postavičky Mickey vo veľkosti pre deti od 5-6 rokov.  Disponuje hlavnou komorou a predným vreckom na zips, mäkkým polstrovaným chrbátom a vnútornou menovkou.
45,00 €
Batoh s motívom Disney postavičky Mickey pre najmenších v predškolskom veku. Disponuje hlavnou komorou a predným vreckom na zips, mäkkým polstrovaným chrbátom a vnútornou menovkou.
39,00 €
Pevný kufrík na štyroch kolieskach pre deti so vzorom Mickey a Donalda vhodný ako palubná batožina do lietadla.  
89,00 €
Detský batoh s motívom Disney postavičky Donalda vo veľkosti pre deti od 5-6 rokov.  Disponuje hlavnou komorou a predným vreckom na zips, mäkkým polstrovaným chrbátom a vnútornou menovkou.
45,00 €
Batoh s motívom Disney postavičky Donalda pre najmenších v predškolskom veku. Disponuje hlavnou komorou a predným vreckom na zips, mäkkým polstrovaným chrbátom a vnútornou menovkou.
39,00 €
Ruksak strednej veľkosti s 3 komorami , dvomi vonkajšími vreckami na zips, postrannými vreckami na fľaše, organizérom, s polstrovanými prieradkami pre 14" notebook a tablet 10,5", vreckami na písacie potreby. 
69,00 €
Mäkostenný štvorkolieskový kufor s možnosťou zväčšenia expanderom a dvomi prednými vreckami so zapínaním a zips.
111,00 € 159,00 €
Ľahký cestovný kufor Samsonite so štyrmi kolieskami vybavený expanderom pre zväčšenie objemu a tromi prednými vreckami, obalom na tekuté kozmetické prípravky. Kolekcia B-lite Icon sa vyznačuje sviežim a elegantným dizajnom v kombinácii so supernízkou hmotnosťou a vysokou odolnosťou.
185,00 € 219,00 €
Notebookový batoh ideálny do školy a na univerzálne použitie. Povrchový materiál neprepúšťa dnu vodu. Vmestí sa do neho 16" notebook a 10,1" tablet. Disponuje expanderom , ktorým si zväčšíte v prípade potreby objem batohu.
79,00 € 99,00 €
Zobraziť 1 - 15 z 60 položiek

Skrolovať na hor