Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

na stranu
Pevný kufor s možnosťou zväčšenia úložného priestoru pri strednej a veľkej veľkosti. Disponuje tichými kolieskami , TSA zámkom pre bezpečné cestovanie do USA. Je vyrobený z ABS materiálu  odolného voči poškriabaniu.
134,96 € 149,95 € -10%
Nádherný detský kufor strednej veľkosti so vzorom Polka Dot Mickey Mouse z kolekcie Disney Legends  Kufor vysokej kvality, s výbornými funkciami, rotačnými kolieskami, fixným zámkom, pohodlným madlom a skvelým využitím vnútorného priestoru. Spája sa v ňom kvalita kufrov pre dospelých s nádherný detským motívom.
148,50 € 165,00 € -10%
Nádherný detský kufor strednej veľkosti so vzorom Polka Dot Minnie z kolekcie Disney Legends  Kufor vysokej kvality, s výbornými funkciami, rotačnými kolieskami, fixným zámkom, pohodlným madlom a skvelým využitím vnútorného priestoru. Spája sa v ňom kvalita kufrov pre dospelých s nádherný detským motívom.
148,50 € 165,00 € -10%
Pevný kufor na štyroch kolieskach strednej veľkosti v sviežich farbách. Kolekcia Airconic je výnimočná svojím originálnym mladistvým vzhľadom, zároveň však poskytuje dokonalú ochranu vašej batožine. - TSA zámok, deliaci plát, vrecká a ochranné popruhy, zdvojené kolieska
152,96 € 169,95 € -10%
Pevný kufor na štyroch kolieskach s moderným štýlovým designom pripomínajúcim rez, kde sa strieda textúrový povrch s hladkým. Prepracovaný interiér s množstvom priehradiek, popruhov a vreciek.
152,96 € 169,95 € -10%
Pevný príručný cestovný kufor na štyroch kolieskach s motívom Disney  Vhodný ako palubná batožina do lietadla aj pre Ryanair, či easyJet Pevný odolný kufor za výbornú cenu. TSA zámok. Oddeľujúca priehradka + elastické popruhy. Kolekcia Wavebreaker je šetrná k peňaženke, ale nie na úkor kvality.
157,50 € 175,00 € -10%
Pevný kufor na štyroch kolieskach strednej veľkosti s možnosťou rozšírenia objemu. Kolekcia Soundbox je výnimočná svojím originálnym mladistvým vzhľadom pripomínajúcim tvar retro vinylových platní, zároveň však poskytuje dokonalú ochranu vašej batožine. - TSA zámok, deliaci plát, vrecká a ochranné popruhy, zdvojené kolieska
161,96 € 179,95 € -10%
Moderný tvrdostenný kufor so štyrmi kolieskami, ktorý popri modernom a inovatívnom dizajne a množstve farebných odtieňov  vďaka pokročilej technológii dokonale kombinuje ľahkosť a maximálnu pevnosť. Ďalšou jeho výhodou je maximálne efektívne využitie úložného priestoru. - 3-bodový zamykací systém zaručuje maximálnu bezpečnosť - zdvojené kolieska pre zvýšenú stabilitu - vyrobené v Európe
188,10 € 209,00 € -10%
Samsonite S`Cure popri inovatívnom dizajne patrí do úplne najľahšej polypropylénovej kolekcie Samsonites vynikajúcou pevnosťou a so zníženou hmotnosťou vďaka revolučnej technológii FlowliteTM.  - organizovaný interiér nastaviteľné popruhy s extra vreckom na zips a nepremokavým vreckom  - vodotesné uzatváranie - zdvojené kolieska - maximálna odolnosť voči nárazom
197,10 € 219,00 € -10%
Samsonite Spinner 68 exp. je moderný a elegantný kufor z kolekcie Hi-fi, ktorá sa zaraďuje do ultra ľahkej polypropylénovej kolekcie Samsonite so zipsom. Výhodou je možnosť zväčšenia objemu, umývateľné vnútro, extrémna ľahkosť. 
233,10 € 259,00 € -10%
Zobraziť 1 - 15 z 23 položiek

Skrolovať na hor