Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Extra veľký kufor Samsonite. S`Cure je popri modernom a inovatívnom designe úplne najľahšou polypropylénovou kolekciou Samsonite s trojbodovým zatváraním (váži 5 kg) vďaka revolučnej technológii FlowliteTM.
215,10 € 239,00 € -10%
Samsonite Spinner 81 exp. je moderný a elegantný kufor z kolekcie Hi-fi, ktorá sa zaraďuje do ultra ľahkej polypropylénovej kolekcie Samsonite so zipsom. Kolekcia Hi-fi vyniká svojou pevnosťou a ľahkosťou. Jednou z výhod kufra je vodeodolný zips a možnosť vyprania vyberateľnej vnútornej podšívky, možnosť zväčšenia objemu. Vnútro kufra zahŕňa deliaci plát so zipsom a ochranné popruhy.
269,10 € 299,00 € -10%
Pevný , robustný, odolný  kufor s plným vybavením. Obsahuje obal na mokré prádlo, či kozmetiku alebo tekutiny a obal na oblek. Vychutnajte si luxus s mäkkými držadlami, či chrómovou úpravou zámkov a loga.
287,10 € 319,00 € -10%
Vysokokvalitný kufor vyrobený z exkluzívneho viacvrstvového  materiálu Roxkin, ktorý sa po stlačení vie rýchlo vrátiť do pôvodného tvaru, je ľahučký a vysoko odolný voči nárazom. Disponuje USB portom pre pohodlné nabíjanie, integrovaný kožený štítok - menovku
413,10 € 459,00 € -10%
Neuveriteľne ľahký, extrémne odolný model vyrobený špeciálnou technológiou z tkaného propylénu, ktorý absorbuje nárazy. Testovaním s zistilo, že po prejdení autom sa kufor vráti späť do pôvodného tvaru. Disponuje expanderom na zväčšenie objemu. Možnosť nabíjania cez USB port.Výherca ocenenia Ikonický dizajn. Môžete si vybrať si zo širokej farebnej škály s metalízou.
458,10 € 509,00 € -10%
Špičkový pevný kufor so štyrmi kolieskami vyrobený revolučnou technológiou Curve, ktorá zabezpečuje výnimočnú odolnosť popri extrémne nízkej váhe. Jeho dizajn ocenený ocenením za dizajn a inovácie reddot award 2015 má okrem estetických faktorov aj funkčný efekt, ktorý zabezpečuje lepšiu absorpciu nárazov.
458,10 € 509,00 € -10%
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek

Skrolovať na hor